- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja AMPHENOL Rungon väri musta Tiivistysluokka IP66 Tiivistysluokka IP68 Tarvikkeen tyyppi läpivienti Läpivientikappaleen kierre PG29 Kierre laji PG Rungon materiaali polyamidi... Lue lisää
3,74 €(Sis.alv)
2,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AIO-BSCSR-27
- Paino: 35.3 g
- Tiivistysluokka: IP68
- Tiivistysluokka: IP66
- Kierteen pituus: 11mm
- Toimintalämpötila: -20...100°C
- Valmistaja: AMPHENOL
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 12...20mm
- Kierre laji: PG
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄPIVIENTI - PG29 - IP66,IP68 - POLYAMIDI - MUSTA AIO-BSCSR-27
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AMPHENOL |
| Rungon väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Läpivientikappaleen kierre | PG29 |
| Kierre laji | PG |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -20...100°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 12...20mm |
| Kierteen pituus | 11mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista