- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LAPP Toimintalämpötila -20...80°C Johdon ulkohalkaisija 4...9mm Kauppanimi SKINTOP® STR Rungon materiaali polyamidi Yhteensopivuusnormi UL 514B Rungon väri vaaleanharmaa Kierre laji PG... Lue lisää
5,03 €(Sis.alv)
4,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: STR-PG-13.5-R-7035
- Paino: 10.6 g
- Tiivistysluokka: IP68
- Kierteen pituus: 9mm
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: LAPP
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 514B
- Tuotantosarja: SKINTOP®
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: vaaleanharmaa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 4...9mm
- Kierre laji: PG
- Avaimen koko: 24mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LAPP |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...9mm |
| Kauppanimi | SKINTOP® STR |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Yhteensopivuusnormi | UL 514B |
| Rungon väri | vaaleanharmaa |
| Kierre laji | PG |
| Läpivientikappaleen kierre | PG13,5 |
| Kierteen pituus | 9mm |
| Avaimen koko | 24mm |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Huomio! | ei sisällä mutteria |
| Tuotantosarja | SKINTOP® |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista