- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALPHA WIRE Tiivistysluokka IP66 Tiivistysluokka IP68 Toimintalämpötila -20...100°C Rungon materiaali polyamidi Tiivistysholkin versio taipumalla Kierteen pituus 10mm Johdon... Lue lisää
61,63 €(Sis.alv)
49,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PMS20-SL080
- Paino: 0.28 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Tiivistysluokka: IP66
- Kierteen nousu: 1,5
- Kierteen pituus: 10mm
- Toimintalämpötila: -20...100°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: tummanharmaa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 10...14mm
- Kierre laji: metrinen
- Avaimen koko: 27mm
- Setin sisältö: tiiviste
- Setin sisältö: mutteri
- Setin sisältö: läpivienti
- Tilattavissa 9 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Toimintalämpötila | -20...100°C |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Tiivistysholkin versio | taipumalla |
| Kierteen pituus | 10mm |
| Johdon ulkohalkaisija | 10...14mm |
| Avaimen koko | 27mm |
| Kierteen nousu | 1,5 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 10kpl |
| Setin sisältö | läpivienti |
| Setin sisältö | mutteri |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Läpivientikappaleen kierre | M20 |
| Kierre laji | metrinen |
| Rungon väri | tummanharmaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €