- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALPHA WIRE Tarvikkeen tyyppi läpivienti Tiivistysholkin versio taipumalla Läpivientikappaleen kierre M16 Kierteen nousu 1,5 Tiivistysluokka IP66 Tiivistysluokka IP68 Rungon materiaali... Lue lisää
30,08 €(Sis.alv)
23,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PMS16-BK080
- Paino: 0.16 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Tiivistysluokka: IP66
- Kierteen nousu: 1,5
- Kierteen pituus: 10mm
- Toimintalämpötila: -20...100°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 5...10mm
- Kierre laji: metrinen
- Avaimen koko: 22mm
- Setin sisältö: tiiviste
- Setin sisältö: mutteri
- Setin sisältö: läpivienti
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Tiivistysholkin versio | taipumalla |
| Läpivientikappaleen kierre | M16 |
| Kierteen nousu | 1,5 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | musta |
| Johdon ulkohalkaisija | 5...10mm |
| Kierteen pituus | 10mm |
| Kierre laji | metrinen |
| Setin sisältö | läpivienti |
| Setin sisältö | mutteri |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Avaimen koko | 22mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 10kpl |
| Toimintalämpötila | -20...100°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €