- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEWISS SPA Väri harmaa Tiivistysluokka IP55 Tiivistysholkin versio membraani- Tarvikkeen tyyppi läpivienti Rungon materiaali polymeeri Toimintalämpötila -5...60°C Asennusaukon... Lue lisää
9,33 €(Sis.alv)
7,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GW50428
- Paino: 2.7 g
- Tiivistysluokka: IP55
- Asennusaukon halkaisija: 19mm
- Toimintalämpötila: -5...60°C
- Valmistaja: GEWISS SPA
- Väri: harmaa
- Rungon materiaali: polymeeri
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 16mm
- Pakkauskoko: 25 kpl
- Tilattavissa 38 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | GEWISS SPA |
| Väri | harmaa |
| Tiivistysluokka | IP55 |
| Tiivistysholkin versio | membraani- |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Rungon materiaali | polymeeri |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Asennusaukon halkaisija | 19mm |
| Johdon ulkohalkaisija | 16mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista