- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BM GROUP Rungon materiaali polyamidi Tiivistysluokka IP68 Tarvikkeen tyyppi läpivienti Läpivientikappaleen kierre M50 Kierre laji metrinen Setin sisältö tiiviste Syttyvyysluokka UL94V-2... Lue lisää
6,14 €(Sis.alv)
4,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BM4950
- Paino: 94.7 g
- Tiivistysluokka: IP68
- Kierteen nousu: 1,5
- Kierteen pituus: 18mm
- Toimintalämpötila: -20...90°C
- Valmistaja: BM GROUP
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: harmaa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 32...38mm
- Kierre laji: metrinen
- Setin sisältö: tiiviste
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BM GROUP |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Läpivientikappaleen kierre | M50 |
| Kierre laji | metrinen |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -20...90°C |
| Kierteen pituus | 18mm |
| Johdon ulkohalkaisija | 32...38mm |
| Kierteen nousu | 1,5 |
| Huomio! | ei sisällä mutteria |
| Rungon väri | harmaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista