- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LAPP Tarvikkeen tyyppi läpivienti Läpivientikappaleen kierre M25 Kierteen nousu 1,5 Tiivistysluokka IP68 Tiivistysluokka IP69K Rungon materiaali polyamidi Rungon väri tummanharmaa Johdon... Lue lisää
2,60 €(Sis.alv)
2,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: STR-M25-R7001
- Paino: 16.6 g
- Tiivistysluokka: IP68
- Tiivistysluokka: IP69K
- Kierteen nousu: 1,5
- Kierteen pituus: 10mm
- Toimintalämpötila: -20...100°C
- Valmistaja: LAPP
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 514B
- Pituus: 40mm
- Tuotantosarja: SKINTOP®
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: tummanharmaa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 6...13mm
- Kierre laji: metrinen
- Avaimen koko: 30mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LAPP |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Läpivientikappaleen kierre | M25 |
| Kierteen nousu | 1,5 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | tummanharmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 6...13mm |
| Kierteen pituus | 10mm |
| Kierre laji | metrinen |
| Avaimen koko | 30mm |
| Tiivistemateriaali | kloropreeni |
| Yhteensopivuusnormi | UL 514B |
| Pituus | 40mm |
| Tuotantosarja | SKINTOP® |
| Toimintalämpötila | -20...100°C |
| Huomio! | ei sisällä mutteria |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista