- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEWISS SPA Tarvikkeen tyyppi läpivienti Tiivistysluokka IP66 Rungon materiaali polymeeri Johdon ulkohalkaisija 16mm Kierteen pituus 11mm Toimintalämpötila -5...60°C Ulkohalkaisija 20mm... Lue lisää
2,43 €(Sis.alv)
1,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GW50415
- Paino: 12.3 g
- Tiivistysluokka: IP66
- Ulkohalkaisija: 20mm
- Kierteen pituus: 11mm
- Toimintalämpötila: -5...60°C
- Valmistaja: GEWISS SPA
- Väri: harmaa
- Rungon materiaali: polymeeri
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 16mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GEWISS SPA |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Rungon materiaali | polymeeri |
| Johdon ulkohalkaisija | 16mm |
| Kierteen pituus | 11mm |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Ulkohalkaisija | 20mm |
| Väri | harmaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista