KIINNITYSPIDIN - 3400/3500 - KETJUOHJAINTA VARTEN

3000.12
KIINNITYSPIDIN - 3400/3500 - KETJUOHJAINTA VARTEN - Kaapeliketjut - 3000.12 - 1
KIINNITYSPIDIN - 3400/3500 - KETJUOHJAINTA VARTEN - Kaapeliketjut - 3000.12 - 1
Valmistaja IGUS Tarvikkeen tyyppi kiinnityspidin Tuotantosarja 3400/3500 Käyttösovellus ketjuohjainta varten Yhteensopivat tuotteet 3400.100.100.0 Yhteensopivat tuotteet 3400.150.150.0 Yhteensopivat... Lue lisää
75,72 €(Sis.alv)
60,33 €(alv 0%)
  • Tuotekoodi: 3000.12
  • Paino: 0.43 kg
  • Valmistaja: IGUS
  • Tuotantosarja: 3400/3500
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kiinnityspidin
  • Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: ketjuohjainta varten
pkt
ValmistajaIGUS
Tarvikkeen tyyppikiinnityspidin
Tuotantosarja3400/3500
Käyttösovellusketjuohjainta varten
Yhteensopivat tuotteet3400.100.100.0
Yhteensopivat tuotteet3400.150.150.0
Yhteensopivat tuotteet3400.250.250.0
Yhteensopivat tuotteet3500.100.100.0
Yhteensopivat tuotteet3500.150
Yhteensopivat tuotteet3500.150.150.0
Yhteensopivat tuotteet3500.250.250.0


Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Lähettämällä arvostelusi annat meille oikeuden julkaista sen sivuillamme sekä muissa kanavissa ja medioissa. Radioduo.fi-verkkokauppa pidättää oikeuden olla julkaisematta arvostelua. Lähettämällä arvostelusi hyväksyt nämä ehdot.
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
0,00 €