Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANDUIT Pituus 28,7mm Leveys 28,7mm Rungon väri luonnollinen Asennus itsekiinnittyvät Tarvikkeen tyyppi kahva Käyttösovellus nippusiteet Toimintalämpötila -29...49°C Siteen leveys... Lue lisää
384,36 €(Sis.alv)
306,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ABMS-A-D
- Paino: 1 g
- Leveys: 28,7mm
- Korkeus: 4,32mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -29...49°C
- Valmistaja: PANDUIT
- Pituus: 28,7mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 2,5...4,8mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Setin sisältö: ei sisällä nippusidettä
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - LUONNOLLINEN - KORK: 4,32MM ABMS-A-D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANDUIT |
| Pituus | 28,7mm |
| Leveys | 28,7mm |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Toimintalämpötila | -29...49°C |
| Siteen leveys | 2,5...4,8mm |
| Korkeus | 4,32mm |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Huomio! | ei sisällä nippusidettä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista