Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja NEUTRIK Yhdistyskaapelin tyyppi HDMI - HDMI Kaapelin/liittimen rakenne HDMI-pistoke Kaapelin/liittimen rakenne molemmin puolin Johdon eristemateriaali PVC Versio HDMI 1.4 Kaapelin pituus 5m... Lue lisää
84,21 €(Sis.alv)
67,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NKHDMI-5
- Paino: 0.37 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: NEUTRIK
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: HDMI-pistoke
- Versio: HDMI 1.4
- Kaapelin pituus: 5m
- Johdon ulkohalkaisija: 6,5mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI - HDMI-PISTOKE,MOLEMMIN PUOLIN - PVC - HDMI 1.4 - PIT: 5M NKHDMI-5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NEUTRIK |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | HDMI - HDMI |
| Kaapelin/liittimen rakenne | HDMI-pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Versio | HDMI 1.4 |
| Kaapelin pituus | 5m |
| Eristeen väri | musta |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
