Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja VENTION Johdon eristemateriaali PVC Johdon ulkohalkaisija 7,4mm Kaapelin pituus 5m Tuki 2K Tuki 3D Tuki 4K Tuki HDCP 2.2 Tuki HDR Tuki UHD 2160p Langan halkaisija 30AWG Versio HDMI 1.4... Lue lisää
15,37 €(Sis.alv)
12,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALHSJ
- Paino: 0.32 kg
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: VENTION
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: HDMI-pistoke
- Versio: HDMI 1.4
- Kaapelin pituus: 5m
- Johdon ulkohalkaisija: 7,4mm
- Langan halkaisija: 30AWG
- Tilattavissa 21 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VENTION |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,4mm |
| Kaapelin pituus | 5m |
| Tuki | 2K |
| Tuki | 3D |
| Tuki | 4K |
| Tuki | HDCP 2.2 |
| Tuki | HDR |
| Tuki | UHD 2160p |
| Langan halkaisija | 30AWG |
| Versio | HDMI 1.4 |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | HDMI - HDMI |
| Kaapelin/liittimen rakenne | HDMI-pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Eristeen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €