
PARTEX
MERKIT - 8÷16MM - PVC - LÄPINÄKYVÄ - -30÷60°C - PT+30 - UL94V-0 - W: 10MM
PT+30015A
Tuotekoodi: PT30015A
17,56 €(Sis.alv)
13,99 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TECHNOKABEL |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | YSLY-JZ |
| Kaapelin rakenne | 14G2,5mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 14 |
| Johtimen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 16mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -5...70°C |
| Resistanssi | bensiini |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johtimen käyttötarkoitus | energiateollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | ilmastointijärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Johtojen ominaisuudet | kierretyt |



























































