
TE Connectivity
MERKIT - MERKINTÄ: 1 - 3,8÷6,3MM - PVC - RUSKEA - -45÷70°C
06181101
Tuotekoodi: TE-06181101
43,96 €(Sis.alv)
35,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon laji | UNITRONIC® LiYCY |
| Kaapelin rakenne | 3x0,75mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | harmaa |
| Nimellisjännite | 500V |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Resistanssi | kosteus |
| Johtojen ominaisuudet | matala kapasitanssi |
| Johtimen käyttötarkoitus | kokoonpanolinjojen työkalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden päätteet |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,3mm |
| CPR-normi | Eca |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |



























































