
HUMMEL
LÄPIVIENTI - MURTOSUOJALLA,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA - M12 - 1,5 - IP68
1.624.1200.31
Tuotekoodi: HUMMEL-1624120031
36,05 €(Sis.alv)
28,73 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon laji | UNITRONIC® LiYY |
| Kaapelin rakenne | 3x0,75mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,6mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -5...70°C |
| Resistanssi | kosteus |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | Eca |
| Johtimen käyttötarkoitus | automatiikka |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuselektroniikka |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |




























































