
HUMMEL
LÄPIVIENTI - PIDENNETYLLÄ KIERTEELLÄ,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA
1.636.1600.30
Tuotekoodi: HUMMEL-1636160030
29,82 €(Sis.alv)
23,76 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | H05VV5-F |
| Johdon laji | ÖLFLEX® 150 |
| Kaapelin rakenne | 2x0,75mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | harmaa |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,3mm |
| CPR-normi | Dca |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Yhteensopivuusnormi | CSA AWM I A/B |
| Yhteensopivuusnormi | CSA AWM II A/B |
| Yhteensopivuusnormi | CSA AWM I/II A/B |
| Yhteensopivuusnormi | CSA C22.2 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 758 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 21098 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |



























































