- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HUMMEL Tarvikkeen tyyppi läpivienti Tiivistysholkin versio varustettu maadoituksella Läpivientikappaleen kierre M50 Kierteen nousu 1,5 Tiivistysluokka IP68 Rungon materiaali messinki... Lue lisää
184,03 €(Sis.alv)
146,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HUMMEL-1631500030
- Paino: 0.35 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Kierteen nousu: 1,5
- Kierteen pituus: 15mm
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: HUMMEL
- Päällystemateriaali: nikkeli
- Tuotantosarja: HSK-M-EMC-D
- Rungon materiaali: messinki
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 32...38mm
- Kierre laji: metrinen
- Avaimen koko: 57mm
- Setin sisältö: O-ring tiiviste
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HUMMEL |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Tiivistysholkin versio | varustettu maadoituksella |
| Läpivientikappaleen kierre | M50 |
| Kierteen nousu | 1,5 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Rungon materiaali | messinki |
| Johdon ulkohalkaisija | 32...38mm |
| Kierteen pituus | 15mm |
| Kierre laji | metrinen |
| Setin sisältö | O-ring tiiviste |
| Avaimen koko | 57mm |
| Tiivisteen materiaali | NBR-kautsu |
| Tuotantosarja | HSK-M-EMC-D |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Päällystemateriaali | nikkeli |
| Huomio! | ei sisällä mutteria |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €