
LAPP
MERKIT - 2,8÷5MM - LÄPINÄKYVÄ - -40÷80°C - PAINETTAVA - UL94V-0 - L: 10MM
83252653
Tuotekoodi: LP-83252653
190,19 €(Sis.alv)
151,55 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Johdon tyyppi | mittausjohto |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |
| Eristeen väri | keltainen |
| Toimintalämpötila | 150°C |
| Nimellisjännite | 0,6kV |
| Pakkauksen sisältö | 7,5m |
| Johdon ulkohalkaisija | 5mm |
| Langan halkaisija | 10AWG |
| Johtojen ominaisuudet | joustava |
| Pakkauksen sisältö - ft | 25ft |
| Kaapelin rakenne | 1x10AWG |







































































