Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ESSENTRA Mekaninen asennus läpiladottava Väri luonnollinen Käyttösovellus nippusiteet leveydeltään 4,8 mm Materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Leveys 12,7mm Pituus 32,8mm... Lue lisää
14,44 €(Sis.alv)
11,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIT-MK-1
- Paino: 0.3 g
- Leveys: 12,7mm
- Materiaali: polyamidi
- Valmistaja: RICHCO
- Valmistaja: ESSENTRA
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 32,8mm
- Mekaninen asennus: läpiladottava
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten, leveydeltään 4,8 mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet leveydeltään 4,8 mm
- Pakkauskoko: 20 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ESSENTRA |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Väri | luonnollinen |
| Käyttösovellus | nippusiteet leveydeltään 4,8 mm |
| Materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Leveys | 12,7mm |
| Pituus | 32,8mm |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista