
AUREL
MODUULI: ZIGBEE - KOORDINAATTORI - O-QPSK - 2405÷2480MHZ - -102DBM
650201292G
Tuotekoodi: XTR-ZBPRO-CHE
72,35 €(Sis.alv)
57,65 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TE Connectivity |
| Asennus | SMT |
| Korkeus | 6mm |
| Halkaisija | 16mm |
| Rungon koko | Ø16x6mm |
| Antennin energianvahvistus | 4dBi |
| Tuloimpedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 2,4...2,4835GHz |
| Taajuus | 5150...5875MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | WiFi |
| Antennin laji | ZigBee |



























































