Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja 2J Antennas Kotelon väri musta Liittimen laji RP-SMA Liittimen laji uros Antennin energianvahvistus 2,8dBi Antennin energianvahvistus 3,9dBi Antennin energianvahvistus 4,1dBi Pituus... Lue lisää
10,68 €(Sis.alv)
8,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W1102C943BRPSMA
- Paino: 17.1 g
- Taajuus: 4920...7125MHz
- Taajuus: 2,41...2,49GHz
- Kotelon väri: musta
- Asennus: pystysuora
- Asennus: kiertolukittavat
- Asennus: kulmainen
- Valmistaja: 2J Antennas
- Pituus: 110...135mm
- Antennin laji: Bluetooth
- Antennin laji: ZigBee
- Antennin laji: WiFi
- Antennin laji: ISM
- Antennin laji: SIGFOX
- Antennin laji: LoRa
- Antennin laji: WIFI 6E
- Antennin energianvahvistus: 2,8dBi
- Antennin energianvahvistus: 3,9dBi
- Antennin energianvahvistus: 4,1dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: RP-SMA
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | 2J Antennas |
| Kotelon väri | musta |
| Liittimen laji | RP-SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Antennin energianvahvistus | 2,8dBi |
| Antennin energianvahvistus | 3,9dBi |
| Antennin energianvahvistus | 4,1dBi |
| Pituus | 110...135mm |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | ISM |
| Antennin laji | LoRa |
| Antennin laji | SIGFOX |
| Antennin laji | WiFi |
| Antennin laji | WIFI 6E |
| Antennin laji | ZigBee |
| Taajuus | 2,41...2,49GHz |
| Taajuus | 4920...7125MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | kiertolukittavat |
| Asennus | kulma |
| Asennus | pystysuora |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista