UPS VIRTALÄHDE - 8KW - 10KVA - 380V - TEOLLISUUS-250X570X540MM
UPS VIRTALÄHDE - 8KW - 10KVA - 380V - TEOLLISUUS-250X570X540MM - UPS ja tietokeneen virtalähteet - QOLTEC-53983 - 1
UPS VIRTALÄHDE - 8KW - 10KVA - 380V - TEOLLISUUS-250X570X540MM - UPS ja tietokeneen virtalähteet - QOLTEC-53983 - 2
Valmistaja QOLTEC Versio teollisuus- Liitäntä RS232 Virtalähde tyyppi UPS Akkujen määrä 0 Ulkomitat 250x570x540mm Virtalähteen jännite 400V Akun jännite 12V Taajuus 50Hz Lähtöjännitteen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: QOLTEC-53983
  • Paino: 33 kg
  • Teho: 10kVA
  • Teho: 8kW
  • Taajuus: 50Hz
  • Akun jännite: 12V
  • Valmistaja: QOLTEC
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Ulkoiset koot: 250x570x540mm
  • Virtalähteen jännite: 400V
  • Versio: teollisuus-
  • Lähtöjännite: 380V
  • Virtalähde tyyppi: UPS
  • Topologia: On-Line
  • Liittimen laji: D-Sub 9pin naaras
  • Liittimen laji: EPO
  • Liittimen laji: USB B-pistorasia
  • Liittimen laji: RJ45-pistorasia x2
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaQOLTEC
Versioteollisuus-
LiitäntäRS232
Virtalähde tyyppiUPS
Akkujen määrä0
Ulkomitat250x570x540mm
Virtalähteen jännite400V
Akun jännite12V
Taajuus50Hz
Lähtöjännitteen taajuus50...60Hz
Lähtöjännite380V
Teho8kW
Teho10kVA
Syöttölaitteen ominaisuudetkolmivaiheinen
Syöttölaitteen ominaisuudetpuhdas siniaalto
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OPP
Suojausylikuumennus OTP