- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja DELOCK Yhdistyskaapelin tyyppi USB - USB Kaapelin pituus 1m Eristeen väri oranssi Langan halkaisija 26AWG Langan halkaisija 28AWG Kaapelin/liittimen rakenne USB C pistoke... Lue lisää
36,35 €(Sis.alv)
28,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DELOCK-87960
- Paino: 43 g
- Teho: 0,1kW
- Nimellisjännite: 20V
- Johdon eristemateriaali: TPE
- Eristeen väri: oranssi
- Valmistaja: DELOCK
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C rasia
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C pistoke
- Max. toimintavirta: 5A
- Kaapelin pituus: 1m
- Johdon ulkohalkaisija: 5,5mm
- Langan halkaisija: 28AWG
- Langan halkaisija: 26AWG
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI - USB C RASIA,USB C PISTOKE - 1M - ORANSSI - 26AWG,28AWG - TPE 87960
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DELOCK |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | USB - USB |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Eristeen väri | oranssi |
| Langan halkaisija | 26AWG |
| Langan halkaisija | 28AWG |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C rasia |
| Johdon eristemateriaali | TPE |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,5mm |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Nimellisjännite | 20V |
| Teho | 0,1kW |
| Tietosiirtonopeus | 5Gbps |
| Liittimen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista