- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja DELOCK Yhdistyskaapelin tyyppi USB - USB Kaapelin/liittimen rakenne USB C pistoke Kaapelin/liittimen rakenne USB C rasia Kaapelin pituus 1,5m Eristeen väri musta Langan halkaisija 24AWG... Lue lisää
28,00 €(Sis.alv)
22,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DELOCK-85534
- Paino: 70 g
- Teho: 60W
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: DELOCK
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C rasia
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C pistoke
- Max. toimintavirta: 3A
- Kaapelin pituus: 1,5m
- Johdon ulkohalkaisija: 4,5mm
- Langan halkaisija: 24AWG
- Langan halkaisija: 32AWG
- Standardi: Power Delivery 3.0
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI - USB C RASIA,USB C PISTOKE - 1,5M - MUSTA - HDCP,HDR - 10GBPS 85534
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DELOCK |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | USB - USB |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C rasia |
| Kaapelin pituus | 1,5m |
| Eristeen väri | musta |
| Langan halkaisija | 24AWG |
| Langan halkaisija | 32AWG |
| Max. toimintavirta | 3A |
| Liittimen väri | musta |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,5mm |
| Teho | 60W |
| Tuki | HDCP |
| Tuki | HDR |
| Tietosiirtonopeus | 10Gbps |
| Standardi | Power Delivery 3.0 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista