- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NATEC Teho 0,1kW Tuotantosarja PRATI Eristeen väri musta Versio USB 2.0 Standardi Power Delivery 3.0 Suojan rakenne suojattu Yhdistyskaapelin tyyppi USB - USB Kaapelin pituus 1m... Lue lisää
13,24 €(Sis.alv)
10,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NKA-2146
- Paino: 46.5 g
- Teho: 0,1kW
- Johdon eristemateriaali: elastomeeri termoplastinen TPE
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: NATEC
- Huippuvirta: 5A
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C pistoke
- Tuotantosarja: PRATI
- Versio: USB 2.0
- Kaapelin pituus: 1m
- Langan halkaisija: 20AWG
- Langan halkaisija: 28AWG
- Standardi: Power Delivery 3.0
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NATEC |
| Teho | 0,1kW |
| Tuotantosarja | PRATI |
| Eristeen väri | musta |
| Versio | USB 2.0 |
| Standardi | Power Delivery 3.0 |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | USB - USB |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Huippuvirta | 5A |
| Langan halkaisija | 20AWG |
| Langan halkaisija | 28AWG |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C pistoke |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johdon eristemateriaali | elastomeeri termoplastinen TPE |
| Liittimen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista