- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KERG Jatkojohdon tyyppi suojaus- Pistorasioiden määrä 6 Max. toimintajännite 230V AC Max. toimintavirta 16A Väri musta Virtajohdon pituus 3m Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet... Lue lisää
28,86 €(Sis.alv)
22,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M02520
- Paino: 0.65 kg
- Valmistaja: KERG
- Max. toimintajännite: 230V AC
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: 337x50x38mm
- Tuotantosarja: KERG
- Max. toimintavirta: 16A
- Pistorasioiden määrä: 6
- Virtajohdon pituus: 3m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JATKOJOHTO: SUOJAUS-PISTORASIAT: 6 - 230VAC - 16A - MUSTA - 3680W M02520
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KERG |
| Jatkojohdon tyyppi | suojaus- |
| Pistorasioiden määrä | 6 |
| Max. toimintajännite | 230V AC |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Väri | musta |
| Virtajohdon pituus | 3m |
| Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet | verkkopistorasiat suojakosketuksen kanssa |
| Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet | ylijännitesuoja |
| Ulkomitat | 337x50x38mm |
| Kuormateho | 3680W |
| Tuotantosarja | KERG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista