- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KERG Väri musta Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet verkkopistorasiat suojakosketuksen kanssa Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet ylijännitesuoja Jatkojohdon tyyppi... Lue lisää
33,65 €(Sis.alv)
26,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M02518
- Paino: 0.84 kg
- Valmistaja: KERG
- Max. toimintajännite: 230V AC
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: 309x50x38mm
- Tuotantosarja: KERG
- Max. toimintavirta: 16A
- Pistorasioiden määrä: 5
- Virtajohdon pituus: 5m
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KERG |
| Väri | musta |
| Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet | verkkopistorasiat suojakosketuksen kanssa |
| Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet | ylijännitesuoja |
| Jatkojohdon tyyppi | suojaus- |
| Ulkomitat | 309x50x38mm |
| Virtajohdon pituus | 5m |
| Pistorasioiden määrä | 5 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Max. toimintajännite | 230V AC |
| Kuormateho | 3680W |
| Tuotantosarja | KERG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €