- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HSK DATA Jatkojohdon tyyppi suojaus- Pistorasioiden määrä 4 Max. toimintajännite 230V AC Max. toimintavirta 10A Väri harmaa Max. suojan taso 1,3kV (L-N) Ylijännitesuoja-jatkojohtojen... Lue lisää
26,16 €(Sis.alv)
20,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACAR-X4-GY
- Paino: 0.15 kg
- Valmistaja: HSK DATA
- Max. toimintajännite: 230V AC
- Väri: harmaa
- Ulkoiset koot: 108x96x75mm
- Max. toimintavirta: 10A
- Pistorasioiden määrä: 4
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JATKOJOHTO: SUOJAUS-PISTORASIAT: 4 - 230VAC - 10A - HARMAA ACAR X4 GREY
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HSK DATA |
| Jatkojohdon tyyppi | suojaus- |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Max. toimintajännite | 230V AC |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Väri | harmaa |
| Max. suojan taso | 1,3kV (L-N) |
| Ylijännitesuoja-jatkojohtojen ominaisuudet | ylijännitesuoja |
| Ulkomitat | 108x96x75mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista