- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - VALKOINEN - SMA-J - 50W - 600÷2700MHZ - 50OHM - 3M - 12DBI - RG58/U
57045



Valmistaja QOLTEC Teho 50W Toimintalämpötila -20...85°C Kaapelin pituus 3m Antennin energianvahvistus 12dBi Impedanssi 50ohm Taajuus 600MHz...2,7GHz Antennin laji 4G Antennin laji LTE Antennin laji... Lue lisää
49,46 €(Sis.alv)
39,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QOLTEC-57045
- Paino: 0.98 kg
- Impedanssi: 50ohm
- Teho: 50W
- Taajuus: 600MHz...2,7GHz
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: valkoinen
- Kaapelin pituus: 3m
- Johdon laji: RG58/U
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: ulkoinen
- Antennin energianvahvistus: 12dBi
- Liittimen laji: SMA-J
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Teho | 50W |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Antennin energianvahvistus | 12dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 600MHz...2,7GHz |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | LTE |
| Antennin laji | ulkoinen |
| Verkkolisälaitteiden tyyppi | antenni |
| Liittimen laji | SMA-J |
| Väri | valkoinen |
| Johdon laji | RG58/U |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €