- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja QOLTEC Teho 50W Toimintalämpötila -20...85°C Maston korkeus 1,3m Antennin energianvahvistus 10dBi Impedanssi 50ohm Taajuus 868MHz Antennin laji ulkoinen Antennin laji WiFi Setin... Lue lisää
71,37 €(Sis.alv)
56,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QOLTEC-57026
- Paino: 0.81 kg
- Impedanssi: 50ohm
- Teho: 50W
- Taajuus: 868MHz
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: harmaa
- Antennin laji: WiFi
- Antennin laji: ulkoinen
- Maston korkeus: 1,3m
- Antennin energianvahvistus: 10dBi
- Setin sisältö: asennussarja
- Setin sisältö: LoRa-antenni
- Liittimen laji: N
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 14,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Teho | 50W |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Maston korkeus | 1,3m |
| Antennin energianvahvistus | 10dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 868MHz |
| Antennin laji | ulkoinen |
| Antennin laji | WiFi |
| Setin sisältö | asennussarja |
| Setin sisältö | LoRa-antenni |
| Verkkolisälaitteiden tyyppi | antenni |
| Liittimen laji | N |
| Väri | harmaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €