- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DIGITUS Kaapelin/liittimen rakenne Jack 3,5mm pistorasia Kaapelin/liittimen rakenne USB C pistoke Kaapelin/liittimen rakenne USB C rasia Kaapelin pituus 0,2m Liitoksen pinnoitus nikkelöity... Lue lisää
45,88 €(Sis.alv)
36,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AK-300400-002-S
- Paino: 20.8 g
- Teho: 0,1kW
- Valmistaja: DIGITUS
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C rasia
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: Jack 3,5mm pistorasia
- Max. toimintavirta: 5A
- Kaapelin pituus: 0,2m
- Sovituksen tyyppi: adapteri
- Standardi: Power Delivery
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ADAPTERI - 3,5MM JAKKI,USB C RASIA,USB C PISTOKE AK-300400-002-S
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIGITUS |
| Kaapelin/liittimen rakenne | Jack 3,5mm pistorasia |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C rasia |
| Kaapelin pituus | 0,2m |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Teho | 0,1kW |
| Sovituksen tyyppi | adapteri |
| Liittimen väri | musta |
| Standardi | Power Delivery |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista