
AXIOMET
MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 0,67M - MITTAUSJOHDOT X2
JC-BBA03605-3
Tuotekoodi: JC-BBA03605-3
5,72 €(Sis.alv)
4,56 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PEAKTECH |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | lämpötilamittauskoetin |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Lämpötilan mittausalue | -20...1300°C |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 40nF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 400nF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 4µF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 40µF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 100µF |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0,4mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 4mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 40mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 400mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 4A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 10A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0,4mA |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 4mA |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 40mA |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 400mA |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 4A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 10A |
| Dioditestaus | 1,4mA @2,8V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 4 digit) |
| Taajuuden mittauksen tarkkuus | ±(1,2%+3 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1% + 2 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(1,2%+2 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 4 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,2% + 2 digit) |
| Kapasitanssin mittauksen tarkkuus | ±(3%+ 5 digit) |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 400mV |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 4V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 40V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 400V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 400mV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 4V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 40V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 400V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 78x170x48mm |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±(3% + 3°C) |
| Kosteuden mittaustarkkuus | ±3% |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 5Hz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 50Hz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 500Hz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 5kHz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 50kHz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 500kHz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 10MHz |
| Äänen tason mittaustarkkuus | ±5dB |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 0,4kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 4kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 40kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 400kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 40Mohm |
| Kosteuden mittausalue | 33...99% RH |
| Äänitason mittausalue | 35...100dB |
| Näyttöparametrit | (4000) |
| Mittausalue | 4000lx...40000klx |
| Yhteensopivat tuotteet | 5790D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5793D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5794D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5795D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5797D |
| Yhteensopivat tuotteet | BKP60 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX871515 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881602 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881603 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881605 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTA |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-10 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-30 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-40 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-50 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-55 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-56 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-60 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE027 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE028 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE029 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE030 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE031 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE059 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE060 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE061 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE062 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE001 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE002 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE003 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE004 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE000 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020393 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020645 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024592 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024892 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06280020 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06281292 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06287533 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP200 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP400 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP870 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873-5M |
| Yhteensopivat tuotteet | TP882 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-111 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-112 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-03 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-04 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-06 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-08 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-09 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-59 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-62 |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT10K |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT12 |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | kosteus |
| Mittaus | melutaso- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittaus | valaistusvoimakkuus |
| Mittaus | ympäristön lämpötila |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Yhdistä "YLEISMITTARI - LCD - (4000) - VDC: 400MV,4V,40V,400V,600V" tuotteeseen lisävarusteita ja säästäLadataan... Yhteensopivat tuotteet![]() AXIOMET MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 0,67M - MITTAUSJOHDOT X2JC-BBA03605-3 Tuotekoodi: JC-BBA03605-3 5,72 €(Sis.alv) 4,56 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() CHAUVIN ARNOUX MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 15A - PIT: 2M - MUSTA JA PUNAINENP01295290Z Tuotekoodi: CA-P01295290Z 71,54 €(Sis.alv) 57,01 €(alv 0%) Tilattavissa 2 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() CLIFF MITTAUSJOHDOT - UNIM: 1KVDC - NIMELLISVIRTA: 500MA - PIT: 1,5MCIH3006 Tuotekoodi: CIH3006 70,22 €(Sis.alv) 55,95 €(alv 0%) Tilattavissa 9 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 0,00 € Nouto Postin pakettiautomaatista 0,00 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |