
Fluke
MITTAUSJOHDOT - UZNAM: 300V - NIMELLISVIRTA: 3A - MITTAUSJOHDOT X2
TL40
Tuotekoodi: FLK-TL40
114,98 €(Sis.alv)
91,61 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | PEAKTECH |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | K-tyypin termopari |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Yhteensopivat tuotteet | 5790D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5793D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5794D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5795D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5797D |
| Yhteensopivat tuotteet | BKP60 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX871515 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881602 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881603 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881605 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTA |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-10 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-30 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-40 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-50 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-55 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-56 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-60 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE027 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE028 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE029 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE030 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE031 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE059 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE060 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE061 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE062 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE001 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE002 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE003 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE004 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE000 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020393 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020645 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024592 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024892 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06280020 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06281292 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06287533 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP200 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP400 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP870 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873-5M |
| Yhteensopivat tuotteet | TP882 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-111 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-112 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-03 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-04 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-06 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-08 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-09 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-59 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-62 |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT10K |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT12 |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200mV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 2V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 20V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 300V |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0,2mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 200mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 10A |
| Dioditestaus | 1,5mA @2800mV |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 70x140x30mm |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 300V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 5 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(1,2%+5 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1,2% + 5 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1% + 5 digit) |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 20kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2Mohm |
| Näyttöparametrit | 3,5 numeroa (2000) |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | lämpötila (ulkoanturi vaadittu) |
| Mittaus | resistanssi |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | 20ohm...150ohm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittarin tyyppi | digitaaliyleismittari |
