- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja METRIX Yhteensopivuusnormi CAT III 600V Yhteensopivuusnormi EN 61010 Palkkinäyttö kyllä Näytön tyyppi LCD Mittarin tyyppi monitoiminen Virran lähde paristo 6F22 9V x1 Dioditestaus... Lue lisää
867,28 €(Sis.alv)
691,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MX655
- Paino: 0.79 kg
- Valmistaja: METRIX
- Massa: 400g
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT III
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: palkkinäyttö
- Sovelletun näytön laji: LCD (3999)
- Koot: 246x93x43mm
- Virran lähde: paristo 6F22 9V x1
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 50mA...1kA
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 40mm
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 500mV...750V
- Mittarin tyyppi: AC/DC digitaalinen pihtivirtamittari
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: arvoalueiden automaattinen- ja käsivaihto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX/REL- toiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: PEAK toiminto
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 200mOhm...4kOhm
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 100mA...1kA
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 10...10kHz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
YLEISMITTARI - DIGITAALINEN,PIHTIMÄINEN - ØJOH: 40MM - LCD MX 655
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | METRIX |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Palkkinäyttö | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Virran lähde | paristo 6F22 9V x1 |
| Dioditestaus | 1,7mA |
| Koot | 246x93x43mm |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 40mm |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 50mA...1kA |
| Taajuuden mittauksen tarkkuus | ±(0,1%+1 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100mA...1kA |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200mV...1kV |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200mohm...4kohm |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 500mV...750V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 2 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(1%+2 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,9% + 5 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2,5% + 10 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2,5% + 10 digit) |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 10...10kHz |
| Näyttöparametrit | (3999) |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |