- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Mittarin tyyppi monitoiminen Mittarin laji digitaalinen Mittarin laji pihtimäinen Mitattavan johdon max. halkaisija 18mm Näytön tyyppi LCD 3,6" Näyttöparametrit (2400) AC... Lue lisää
228,18 €(Sis.alv)
181,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P1635
- Paino: 0.26 kg
- Valmistaja: PEAKTECH
- Massa: 180g
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT III
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,6" (2400)
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,6"
- Koot: 65x165x30mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 80A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2A
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 18mm
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC virta-
- Mittaus: vuotovirta
- Mittarin tyyppi: AC/DC digitaalinen pihtivirtamittari
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kosketukseton jännitteentunnistin
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2A
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 80A
- Lisätoimitoja: taskulamppu
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Mittarin laji | pihtimäinen |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 18mm |
| Näytön tyyppi | LCD 3,6" |
| Näyttöparametrit | (2400) |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 80A |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kosketukseton jännitteentunnistin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(3% + 8 digit) |
| Koot | 65x165x30mm |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | suojus |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | vuotovirta |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2,8% + 8 digit) |
| Havaittavan jännitteen arvoalue | 100...600V AC |
| Valaistus | kyllä |
| Lisätoimitoja | taskulamppu |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 80A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €