- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEFRAM Mittarin tyyppi monitoiminen Mittaus AC jännite Mittaus AC virta Mittaus DC jännite- Mittaus DC virta- Mittaus resistanssi Mittaus taajuus- Näytön tyyppi LCD Todellisen... Lue lisää
393,99 €(Sis.alv)
313,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK313C
- Paino: 0.48 kg
- Valmistaja: SEFRAM
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT III
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,75 numeroa (6000)
- Koot: 210x62x32mm
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 60...600A
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: DC virta-
- Mittaus: taajuus-
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1...600V
- Massa pariston kanssa: 280g
- Mittarin tyyppi: AC/DC digitaalinen pihtivirtamittari
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: PEAK HOLD toiminto (impulssisignaalien tallentaminen)
- Näytteenotto: 3x/s
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 0...1kOhm
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS AC
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 60...600A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
YLEISMITTARI - DIGITAALINEN,PIHTIMÄINEN - LCD - VDC: 1÷600V BK313C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEFRAM |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS AC |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PEAK HOLD toiminto (impulssisignaalien tallentaminen) |
| Koot | 210x62x32mm |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 0...1kohm |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 60...600A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 60...600A |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 2 digit) |
| Leukojen väli | 25mm |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(1%+2 digit) |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1...600V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1...600V |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2% + 5 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1,2% + 5 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2% + 5 digit) |
| Kaistan leveys AC jännitteen mittausta varten | 50...500Hz |
| Massa pariston kanssa | 280g |
| Näytteenotto | 3x/s |
| Näyttöparametrit | 3,75 numeroa (6000) |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |