- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote







Valmistaja BEHA-AMPROBE Standardivarustus käyttöohjeet Standardivarustus mittausjohdot Standardivarustus suojus Valaistus kyllä Näytön tyyppi LCD Mittarin tyyppi monitoiminen Virran lähde... Lue lisää
357,00 €(Sis.alv)
284,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AMP-210-EUR
- Paino: 0.48 kg
- Valmistaja: BEHA-AMPROBE
- Ulkoiset koot: 219x77x37mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT III
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD (6000)
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo R03 AAA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 0...600A
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 30mm
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: kapasitanssi-
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: taajuus-
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 0...600V
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 0...2500µF
- Massa pariston kanssa: 208g
- Mittarin tyyppi: AC digitaalinen pihtivirtamittari
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kosketukseton jännitteentunnistin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX/KESK toiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: alipäästösuodatin voimansiirtojen parametrien mittaukseen
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 0...60kOhm
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 5...999,9Hz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
YLEISMITTARI - DIGITAALINEN,PIHTIMÄINEN - LCD - (6000) AMP-210-EUR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEHA-AMPROBE |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Valaistus | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Virran lähde | paristo R03 AAA 1,5V x2 |
| Paristo/ akku | paristo R03 AAA 1,5V x2 |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 0...2500µF |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 0...150V |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 0...600A |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 0...600V |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 0...60kohm |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 30mm |
| Ulkomitat | 219x77x37mm |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 5 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 5 digit) |
| Taajuuden mittauksen tarkkuus | ±(1%+5 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(1%+5 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,8% + 5 digit) |
| Kapasitanssin mittauksen tarkkuus | ±(2%+ 4 digit) |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 5...999,9Hz |
| Massa pariston kanssa | 208g |
| Näyttöparametrit | (6000) |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | alipäästösuodatin voimansiirtojen parametrien mittaukseen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kosketukseton jännitteentunnistin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/KESK toiminto |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Mittarin laji | pihtimäinen |
| Taus | diodit |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista