- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja CHAUVIN ARNOUX Mittarin tyyppi monitoiminen Mittarin laji digitaalinen Mittarin laji pihtimäinen Mittauslaitteiden ominaisuudet HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)... Lue lisää
456,56 €(Sis.alv)
363,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA-MA400D-250
- Paino: 0.23 kg
- Valmistaja: CHAUVIN ARNOUX
- Massa: 130g
- Johdon pituus: 0,8m
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Standardivarustus: tarranauha
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD (4000)
- Koot: 100x60x20mm
- Virran lähde: paristo R03 AAA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 400A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 40A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 20mA...4A
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 70mm
- Mittaus: AC virta
- Mittarin tyyppi: AC digitaalinen pihtivirtamittari
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MAX toiminto
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
YLEISMITTARI - DIGITAALINEN,PIHTIMÄINEN - LCD - (4000) DIGIFLEX 400A 250MM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Mittarin laji | pihtimäinen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MAX toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttöparametrit | (4000) |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 70mm |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20mA...4A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 40A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 400A |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,5% + 2 digit) |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS |
| Koot | 100x60x20mm |
| Virran lähde | paristo R03 AAA 1,5V x2 |
| Mittaus | AC virta |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Standardivarustus | tarranauha |
| Paristo/ akku | paristo R03 AAA 1,5V x2 |
| Johdon pituus | 0,8m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista