X-RENGASTIIVISTE - NBR-RAAKAKUMI - PAKS.: 5,33MM - SISÄØ: 78,74MM - -40÷100°C - Tekniset tiivisteet - X-78.74X5.33-NBR - 1
Valmistaja ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE Asennuselementin tyyppi X-ring tiiviste Toimintalämpötila -40...100°C Paksuus 5,33mm Sisähalkaisija 78,74mm Tiivisteen materiaali NBR-kautsu Tuotteen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: X-78.74X5.33-NBR
  • Paino: 5.7 g
  • Paksuus: 5,33mm
  • Sisähalkaisija: 78,74mm
  • Toimintalämpötila: -40...100°C
  • Valmistaja: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
  • Asennuselementin tyyppi: X-ring tiiviste
  • Tuote loppu toimittajalta
Toimintalämpötila-40...100°C
Paksuus5,33mm
Sisähalkaisija78,74mm