- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Type of wrench Torx® Kokonaispituus 249mm Versio pitotoiminnolla Varren laji T Kärjen koko TX40 Terän pituus 200mm Kahvan pituus 49mm Tuotantosarja 400 Tuotteen liitteet:... Lue lisää
25,35 €(Sis.alv)
20,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05023379001
- Paino: 0.16 kg
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 249mm
- Tuotantosarja: 400
- Versio: pitotoiminnolla
- Terän pituus: 200mm
- Kahvan pituus: 49mm
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Type of wrench | Torx® |
| Kokonaispituus | 249mm |
| Versio | pitotoiminnolla |
| Varren laji | T |
| Kärjen koko | TX40 |
| Terän pituus | 200mm |
| Kahvan pituus | 49mm |
| Tuotantosarja | 400 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €