- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja WERA Setin sisältö adapteri 1/4" Setin sisältö jatkojohto 56mm Setin sisältö jatkojohto 75mm Setin sisältö jatkojohto 150mm Setin sisältö Kardaaninnivel 1/4" Setin sisältö... Lue lisää
213,50 €(Sis.alv)
170,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05135949001
- Paino: 0.74 kg
- Valmistaja: WERA
- Setin sisältö: räikkä 1/4" Zyklop Metal
- Setin sisältö: adapteri 1/4"
- Setin sisältö: räikkä 1/4" Zyklop Speed
- Setin sisältö: Kardaaninnivel 1/4"
- Setin sisältö: jatkojohto 75mm
- Setin sisältö: jatkojohto 150mm
- Setin sisältö: jatkojohto 56mm
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Setin sisältö | adapteri 1/4" |
| Setin sisältö | jatkojohto 56mm |
| Setin sisältö | jatkojohto 75mm |
| Setin sisältö | jatkojohto 150mm |
| Setin sisältö | Kardaaninnivel 1/4" |
| Setin sisältö | räikkä 1/4" Zyklop Metal |
| Setin sisältö | räikkä 1/4" Zyklop Speed |
| Type of wrench | räikkä |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €