- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FACOM Lukumäärä sarjassa/pakkaus 6kpl Avaimen laji pyöristetty Type of wrench kuusiotappiavain - sarja Varren laji L Avainten ominaisuudet mustatut avaimet Avaimen koko HEX 3mm Avaimen... Lue lisää
99,39 €(Sis.alv)
79,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FACOM-84TZSA.PB
- Paino: 0.65 kg
- Valmistaja: FACOM
- Avaimen tyyppi: pyöristetty
- Avaimen koko: HEX 5mm
- Avaimen koko: HEX 7mm
- Avaimen koko: HEX 8mm
- Avaimen koko: HEX 4mm
- Avaimen koko: HEX 6mm
- Avaimen koko: HEX 3mm
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FACOM |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Avaimen laji | pyöristetty |
| Type of wrench | kuusiotappiavain - sarja |
| Varren laji | L |
| Avainten ominaisuudet | mustatut avaimet |
| Avaimen koko | HEX 3mm |
| Avaimen koko | HEX 4mm |
| Avaimen koko | HEX 5mm |
| Avaimen koko | HEX 6mm |
| Avaimen koko | HEX 7mm |
| Avaimen koko | HEX 8mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €