- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Type of wrench kuusiotappiavain - sarja Avaimen laji Hex-Plus Avaimen laji pyöristetty Avaimen laji tuuma- Lukumäärä sarjassa/pakkaus 13kpl Avaimen koko - tuuma HEX 0,05" Avaimen... Lue lisää
49,37 €(Sis.alv)
39,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05021721001
- Paino: 0.53 kg
- Valmistaja: WERA
- Avaimen tyyppi: tuuma-
- Avaimen tyyppi: pyöristetty
- Avaimen tyyppi: Hex-Plus
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Type of wrench | kuusiotappiavain - sarja |
| Avaimen laji | Hex-Plus |
| Avaimen laji | pyöristetty |
| Avaimen laji | tuuma- |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 13kpl |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 0,05" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 1/4" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 1/8" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 1/16" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 3/8" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 3/16" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 3/32" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 5/16" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 5/32" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 5/64" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 7/32" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 7/64" |
| Avaimen koko - tuuma | HEX 9/64" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €