- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Type of wrench kuusiotappiavain - sarja Varren laji T Kärjen koko HEX 2,5mm Kärjen koko HEX 3mm Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen koko HEX 6mm Kärjen koko HEX 8mm... Lue lisää
116,37 €(Sis.alv)
92,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05023453001
- Paino: 1.4 kg
- Valmistaja: WERA
- Avaimen tyyppi: Hex-Plus
- Setin sisältö: teline
- Setin sisältö: ruuvimeisselit
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
WRENCH: HEX KEY-SET - HEX PLUS - KIND OF HANDLE: T - 7PCS. 05023453001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Type of wrench | kuusiotappiavain - sarja |
| Varren laji | T |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | HEX 8mm |
| Kärjen koko | HEX 10mm |
| Setin sisältö | ruuvimeisselit |
| Setin sisältö | teline |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 7kpl |
| Avaimen laji | Hex-Plus |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista