WRENCH: COMBINATION SPANNER - DOUBLE-SIDED - 27MM - L: 295MM - SATIN - Vääntötyökalut ja kiintolenkit - FACOM-440.27 - 1
Valmistaja FACOM Avaimen laji kaksipuolinen Type of wrench litteä-hylsyavain Avainten ominaisuudet satinoidut Avaimen koko 27mm Pituus 295mm Yhteensopivuusnormi DIN 3113 Yhteensopivuusnormi ISO 691... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FACOM-440.27
  • Paino: 0.41 kg
  • Valmistaja: FACOM
  • Yhteensopivuus normin kanssa: DIN 3113
  • Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 3318
  • Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 7738
  • Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 691
  • Pituus: 295mm
  • Avaimen tyyppi: kaksipuolinen
  • Avaimen koko: 27mm
kpl
ValmistajaFACOM
Avaimen lajikaksipuolinen
Type of wrenchlitteä-hylsyavain
Avainten ominaisuudetsatinoidut
Avaimen koko27mm
Pituus295mm