VULKANOITUVA TEIPPI - HARMAA - 25MM - L: 9M - PAKS.: 0,5MM - 300% - Eristysteipit ja -nauhat - PLH-20-25-9 - 1
Valmistaja PLYMOUTH Nauhan tyyppi itsestään vulkanoituva Leveys 25mm Pituus 9m Paksuus 0,5mm Väri harmaa Kantajan materiaali silikoni Toimintalämpötila max. 180°C Pidennys katkaisun aikana 300%... Lue lisää
  • Tuotekoodi: PLH-20-25-9
  • Paino: 0.16 kg
  • Leveys: 25mm
  • Paksuus: 0,5mm
  • Resistanssi: UV-säteet
  • Toimintalämpötila: max. 180°C
  • Valmistaja: PLYMOUTH
  • Väri: harmaa
  • Pituus: 9m
rla
ValmistajaPLYMOUTH
Nauhan tyyppiitsestään vulkanoituva
Leveys25mm
Pituus9m
Paksuus0,5mm
Väriharmaa
Kantajan materiaalisilikoni
Toimintalämpötilamax. 180°C
Pidennys katkaisun aikana300%
Sähköinen läpilyöntilujuus24kV/mm
Nauhojen käyttösovelluksetsuora eristys
ResistanssiUV-säteet
Nauhojen ominaisuudetitsestään vulkanoituva
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "VULKANOITUVA TEIPPI - HARMAA - 25MM - L: 9M - PAKS.: 0,5MM - 300%" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä