
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PLYMOUTH |
| Nauhan tyyppi | itsestään vulkanoituva |
| Leveys | 25mm |
| Pituus | 9m |
| Paksuus | 0,5mm |
| Väri | harmaa |
| Kantajan materiaali | silikoni |
| Toimintalämpötila | max. 180°C |
| Pidennys katkaisun aikana | 300% |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 24kV/mm |
| Nauhojen käyttösovellukset | suora eristys |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Nauhojen ominaisuudet | itsestään vulkanoituva |
