- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Koot 170x130x55mm AC jännitteen mittauksen arvoalue 3V AC jännitteen mittauksen arvoalue 10V AC jännitteen mittauksen arvoalue 100V AC jännitteen mittauksen arvoalue 1kV DC... Lue lisää
155,09 €(Sis.alv)
123,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P3296
- Paino: 0.55 kg
- Valmistaja: PEAKTECH
- Koot: 170x130x55mm
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: AC jännite
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1kV
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 100V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 10V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 3V
- Mittarin tyyppi: volttimittari
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Koot | 170x130x55mm |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 3V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 10V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 100V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 100mV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 10V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 100V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| Tarkkuus | 2,5% |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittarin tyyppi | volttimittari |
| Mittarin laji | analoginen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €