
Kurth Electronic
LÄHETIN - HAUENLEUKA - EASYTEST - 350VAC,500VDC - PIT: 0,35M
EASYTEST 500
Tuotekoodi: KE-EASYTEST500
329,91 €(Sis.alv)
262,88 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Kurth Electronic |
| Tuotantosarja | EasyTest |
| Liitin | kaiutinpistorasia |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-EASYTEST500 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | vastaanotin |
| Virran lähde | paristo 9V x1 |
| Lisätoimitoja | taskulamppu |
| Koot | 220x40x25mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | akustinen ja optinen merkinanto signaalin voimakkuudesta |
| Tunnistus | valvontaetäisyys kaapeliin/johtoon alle 100cm |


