- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VASARA - 380MM - 1339G - 60MM - PYÖREÄ - POLYAMIDI - PUU - SHORE-KOVUUS: 27
70171060

Valmistaja STAHLWILLE Työkalun tyyppi vasara Päätteen materiaali polyamidi Varren materiaali puu Kärjen muoto pyöreä Työkalujen ominaisuudet vaihdettavat suojukset Koko 60mm Kokonaispituus... Lue lisää
121,45 €(Sis.alv)
96,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST-70171060
- Paino: 1.35 kg
- Valmistaja: STAHLWILLE
- Massa: 1339g
- Kokonaispituus: 380mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Kärjen muoto: pyöreä
- Varren materiaali: puu
- Koko: 60mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VASARA - 380MM - 1339G - 60MM - PYÖREÄ - POLYAMIDI - PUU - SHORE-KOVUUS: 27 70171060
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STAHLWILLE |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Päätteen materiaali | polyamidi |
| Varren materiaali | puu |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Työkalujen ominaisuudet | vaihdettavat suojukset |
| Koko | 60mm |
| Kokonaispituus | 380mm |
| Shore-kovuus | 27 |
| Pään paino | 1339g |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista