VASARA - 335MM - W: 135MM - 1,49KG - 50MM - ALUMIINI - SIMPLEX - Vasarat ja kirveet - HAL-3709.050 - 1
Valmistaja HALDER Työkalun tyyppi vasara Kokonaispituus 335mm Koko 50mm Tuotantosarja SIMPLEX Pään paino 1,49kg Leveys 135mm Päätteen materiaali alumiini Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)... Lue lisää
  • Tuotekoodi: HAL-3709.050
  • Paino: 1.49 kg
  • Leveys: 135mm
  • Valmistaja: HALDER
  • Massa: 1.49kg
  • Kokonaispituus: 335mm
  • Tuotantosarja: SIMPLEX
  • Työkalun tyyppi: vasara
  • Koko: 50mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaHALDER
Työkalun tyyppivasara
Kokonaispituus335mm
Koko50mm
TuotantosarjaSIMPLEX
Pään paino1,49kg
Leveys135mm